Dane techniczne

Thomson 42M61NF21

  

  Opinie użytkowników o produkcie

  Sortuj według: daty | oceny opinii | oceny


  Tytuł: Polecam

  Ocena produktu:

  Data dodania 28. sierpień 2008 r.

  Zalety:

  • wygląd, obsługa, kolory, ostrość obrazu, cena

  Wady:

  • smużenie, brak 100Hz

  Ja posiadam ten model od ponad miesiąca podłączony pod Nbox (N TV) po HDMI i kontrast jest tak wysoki ze łzawią na ustawieniu standard mi oczy, tak że parametry mam na pól . Sygnał SD z Nbox odbiera naprawdę ok a HD to jes LUX i nie odbiega od Sony które zresztą ma panel Sharpa ja oglądam z 3 metrów i nie chce dalej po szkoda. Ma dokikatne przy pewnych csenach smużenie ale np. moja żona tego nie widzi i część znajomych też , więc polecam. Brak DVI to śmiech a nie wada ma port PC - dsub i po włączeniu z Qompa obraz jest jak HD.


  Nick:
  OKO

  Tytuł: brak

  Ocena produktu:

  Data dodania 26. sierpień 2008 r.

  Zalety:

  • obsługa, cena

  Wady:

  • słaby kontrast, smużenie, szybkość przełączania, brak wejścia DVI

  Posiadam ten telewizor od dwóch dni, a użytkowałem go jakieś 2-3 godziny. Przy wieczornym uruchomieniu zepsuł się. Brak wizji i nie działa pilot. Jedynie głos jest OK. Bez dostępu do dobrego sygnału antenowego nie ma sensu kupowania takiego telewizora, chyba, że ktoś lubi oglądać smużenie. Mnie skusiła cena tego odbiornika, ale dobre okazje zdarzają sie bardzo żadko. Ogólnie nie polecam. Lepiej wydać trochę więcej pieniędzy i kupić markowy sprzęt np. SONY.


  Nick:
  Margo

  WAŻNE: STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES
  i podobne technologie w celach: realizacji usług, reklamowych, statystycznych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Prywatnoœści. W programie służącym do obsługi internetu można okreœlić warunki przechowywania i dostępu do cookies.
  zamknij